Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Důležitá telefonní čísla

MĚSTSKÁ POLICIE BEROUN

Tísňová linka: 156
Služebna městské policie: 311 654 292

POLICIE ČR

Tísňová linka: 158
Obvodní oddělení Beroun: 974 872 700

HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR

Tísňová linka: 150

ZDRAVOTNICKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA

Tísňová linka: 155

 

Rizika a nebezpečí

logo

Prověřte si doklady, auto, telefon...

dokladyZDE si můžete pomocí přímých odkazů ověřit informace o pátrání po osobách, motorových vozidlech, registračních značkách (dříve spz), po odcizených mobilních telefonech, po uměleckých předmětech, neplatných dokladech a neplatých služebních průkazech příslušíků Policie ČR.

Hygienici informují

logo

Nový webový portál

logo

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

#
#
#
#
#
#

Navigace

Obsah

Cyklisté jezdí nejčastěji po chodníku a v protisměru

Typ: ostatní
V pořadí již čtvrtá bezpečnostní akce zaměřená na dodržování pravidel silničního provozu cyklisty proběhla v úterý 6. října na Husově náměstí, v České ulici nebo u lávky pro pěší na Závodí. Městská policie zaznamenala devět dopravních přestupků, a to jízdu po chodníku, bez ochranné přilby u cyklistů do 18 let a jízdu na komunikaci v protisměru. Při první akci, která proběhla v nočních hodinách, se strážníci soustředili na závažné přestupky jako je např. jízda pod vlivem alkoholu, při dalších dvou se zaměřili na drobnější přestupky, které řešili domluvou a upozorňovali cyklisty na nedodržování silničních pravidel.

Počtvrté již udělovali blokové pokuty na místě. Přestože šlo o bezpečnostní akci zaměřenou na cyklisty, současně bylo zjištěno i několik dopravních přestupků vozidel. Šlo zejména o jízdu v protisměru a vjezd do pěší zóny v Palackého ulici mimo vyhrazené hodiny pro zásobování. V bezpečnostních akcí bude  městská policie i nadále pokračovat.


Vytvořeno: 7. 10. 2020
Poslední aktualizace: 7. 10. 2020 08:43
Autor: Správce Webu