Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Důležitá telefonní čísla

MĚSTSKÁ POLICIE BEROUN

Tísňová linka: 156
Služebna městské policie: 311 654 292

POLICIE ČR

Tísňová linka: 158
Obvodní oddělení Beroun: 974 872 700

HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR

Tísňová linka: 150

ZDRAVOTNICKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA

Tísňová linka: 155

 

Rizika a nebezpečí

logo

Prověřte si doklady, auto, telefon...

dokladyZDE si můžete pomocí přímých odkazů ověřit informace o pátrání po osobách, motorových vozidlech, registračních značkách (dříve spz), po odcizených mobilních telefonech, po uměleckých předmětech, neplatných dokladech a neplatých služebních průkazech příslušíků Policie ČR.

Hygienici informují

logo

Nový webový portál

logo

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

#
#
#
#
#
#

Navigace

Obsah

VAROVÁNÍ: Pozor na zloděje, množí se počty vykradených domů v Berouně a okolí!

Typ: ostatní
Upozorňujeme občany, že se v poslední době zvýšil počet vloupání do rodinných domů především na berounském Závodí, ale i v dalších lokalitách a městech podél dálnice D5. Podle informací Policie ČR, která na odhalení pachatelů usilovně pracuje, se s největší pravděpodobností jedná o organizovanou skupinu. Zloději dokáží překonat i dobře zabezpečený objekt.

Podle dostupných informací ke vloupání dochází často mezi 15:00 až 20:00. Policie i město Beroun se proto obrací na občany, aby byli ostražití, sledovali své okolí, nikoho cizího nepouštěli do svých domovů a domy si pečlivě zabezpečovali.  Policie zároveň doporučuje nechat rozsvícené alespoň jedno světlo v domě i v době, kdy nejste doma. V případě jakýchkoli poznatků kontaktujte státní policii na linku 158 nebo městskou policii na linku 156.


Vytvořeno: 18. 12. 2019
Poslední aktualizace: 18. 12. 2019 16:10
Autor: Správce Webu