Navigace
Obsah
Kdo jinému jámu, až se ucho utrhne
...v lednu přijala služebna Městské policie Beroun hlášení od pana X, že půjčil kamarádovi, panu Y, své auto a ten vozidlo naboural. Při šetření bylo překvapivě zjištěno, že vlastník vozidla, pan X, nepatří mezi hrdé držitele řidičského oprávnění. Celá kauza se strážníkům začala jevit jako poměrně zajímavá a hlídka městské policie vyrazila na místo. Po provedení šetření strážníci sice zdánlivě odjeli, avšak naše městská policie je mazaná a vyčkala ve vedlejší ulici na pokračování příběhu. A předtucha se vyplnila. Pan X po chvíli usedl za volant a rozhodl se vozidlo převézt. Co na tom, že řídit umí, bez řidičáku není takové jednání přípustné. Hlídka hříšníka zastavila a přivolala Policii ČR. „Řidiče-neřidiče“ nyní čekají poměrně krušné chvíle, na které nebude vzpomínat s úsměvem. To se ovšem nedá říct o strážnících, kteří si tento případ určitě dlouho zapamatují.
Poslední aktualizace: 21. 4. 2026 14:06










